Wyższy poziom umysłu ludzkiego ma w swojej dyspozycji:

Telepatię czyli rozumienie i porozumienie bez słów z ludźmi i zwierzętami.

Indygo czyli tzw „trzecie oko” czyli dostęp do wizji, marzeń, idei i pomysłów, ważnych dla rozwoju człowieka, cywilizacji ziemskiej i Natury.

Ma to związek ze spełnianiem się, czyli pogłębianiem zainteresowań, pasji, odkryć, talentów, zdolności, geniuszu a także projektów, planów i zadań życiowych wybranych przez samego siebie.

Intuicję czyli zdolność rozpoznawania istoty zdarzenia „znikąd”z powietrza i daje kontakt z takimi zdarzeniami, jak bycie we właściwym czasie we właściwym miejscu tzw. szczęśliwy zbieg okoliczności, spotkania z ważnymi dla szczęśliwego życia osobami tzw. szczęśliwy los, szczęśliwy przypadek.

Iluminacje, olśnienia, oświecenie, jasnowidzenie to są typowe manifestacje

Wyższego Ja.

Ważną domeną Wyższego Ja jest wola, stąd pochodzi „ja chcę ja mam”

NADŚWIADOMOŚĆ zwana w starych kulturach Duchem Rodzicielskim

jest częścią duchową człowieka która łączy go ze Źródłem Stworzenia.

Posiada wiedzę o tym co było, jest i będzie oraz kreuje dla każdego człowieka przestrzeń szczęśliwego losu.

Człowiek jest jej centrum. Pod stopami ma łąkę z kwiatami symbolizującymi wrodzone możliwości, nad głową błękit nieba i zegar Słońca na 120 lat życia z osią w pępku. Może stąd pochodzi zwrot „pępek świata”.

Znamy opis łąki z doświadczeń osób, które przeżyły własną śmierć. Odzyskać obecność duchowej przestrzeni w życiu można w aktingu.

Jest to również odzyskanie błogostanu.

Kontakt z WYŻSZYM JA jest odpowiedzialny za dostęp do wiedzy wewnętrznej oraz poziomu świadomości samego siebie i swojej tożsamości na poziomie Jam jest Ja.

Udostępnij.

Udostępnij ten materiał znajomym!

FreshMail.pl