Energia Dnia: Jest CZAS DOMU ZGODY

DOM jest jak krąg. Jest rodzajem świata w swojej przestrzeni. DOM ZGODY jest domem życia, w którym każdy obecny jest ważny. Każdy może swobodnie oddychać, może rozwijać swoje talenty, zainteresowania i pasje. Każdy ma też własną przestrzeń ciszy honorowaną przez pozostałych domowników.

W DOMU ZGODY istnieje świadomość, że każdy jest indywidualnym, właściwym tylko dla siebie CZŁOWIEKIEM, który ma własny sens istnienie. Współdziałanie, współtworzenie, dobro wspólne mają swoje źródło w miłości.

DOM ZGODY jest domem życia i równoprawności.Jeśli jednak ktokolwiek w nim jest chory na chorobę władzy i uważa się za lepszego niż inni z powodu wieku, płci, pieniędzy lub innych chorób serca – niszczy wszystkich i siebie. Dyktuje, nakazuje, krytykuje, zmusza, krzyczy, bije, wymaga, obwinia, zawstydza.
Zamienia DOM ZGODY w siedlisko strachu, niewoli, zamkniętego świata jak w egipskim domu śmierci, który powstał z władzy faraonów. Rozpełzł się po Ziemi jako struktura piramidy i hierarchii władzy.
Jeśli więc wiesz, że Życie powstaje z miłości a nie z piramidy władzy lub pieniędzy, masz moc powrotu do człowieczeństwa i stworzenia DOMU ZGODY

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.