jest czas elestyczności dekodyka

Energia Dnia: Jest CZAS ELASTYCZNOŚCI…

CZAS ELASTYCZNOŚCI jest energią sprzyjającą ponownemu zdefiniowaniu: co dalej? Niektórzy z nas zadają sobie pytanie co dalej z racji swojego wieku, najczęściej średniego, gdy następuje tzw. wypalenie zawodowe, znużenie, niechęć, rutyna, schematy lub zastój. Wielu zadaje sobie pytanie co dalej ze względu na zaistniałą globalną, wyniszczającą sytuację i poczucie lęku, bezradności lub dezorientacji. Każda z nich wymaga elastyczności, aby z niej wyjść i wyjść na swoje!

Wyjść na swoje można wyłącznie w zgodzie z sobą. Jest to więc bardzo dobry czas, aby sobie przypomnieć siebie z dawien dawna i swoje niezrealizowane nigdy pasje! Nie po to, aby z nich uczynić teraz hobby, lecz żeby odkryć zawartą w nich siłę i moc!

Tamta specyficzna i dla Ciebie właściwa siła i moc dziś użyta – zapewni Ci kreatywność i to coś, co nazywamy flow! Przepływ i korzystanie z energii w sposób twórczy!

Warunek: jesteś wierny sobie a nie opinii, trendom, zasadom, władzy, schematom naśladownictwa, kontroli, konkurowania, walki lub pozoranctwa.

Masz siebie!

Szanuj!

Doceniaj!

Zadowalaj!

Uszczęśliwiaj!

Osobiście.

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.