Energia Dnia: Jest CZAS INDYGO…

ENERGIA INDYGO jest uruchamiana przez szyszynkę i jest wrodzonym wyposażeniem duchowości ciała. Jej ważnymi funkcjami jest tworzenie całego spektrum wizyjnego. Dzięki niej marzymy o tym, co chcemy osiągnąć teraz i w przyszłości. Wizualizujemy sobie, kim chce być, gdzie chce żyć, z kim się chce spędzać życie w bardzo bliskim, przyjaznym kontakcie i środowiskowym współżyciu. Marzenia, to życiowa nawigacja.

INDYGO, czyli czynna szyszynka ma także funkcję stwarzania. Stwarzania odkryć, innowacji, rozwiązań i metod, które są korzystne dla ludzi, Natury i Ziemi. Sięgaj do gwiazd. 

Człowiek INDYGO tworzy nowe paradygmaty w klimacie zrozumienia, jasności, lekkości i swobody stwarzania. Każdy z nas ma to w swoim wrodzonym potencjale.

Dla systemu władzy INDYGO jestem równie niebezpieczne jak szczęście, miłość i przyjazne uczucia.

Postawiony krzyżyk na środku czoła ma zamknąć ten potencjał, jakby nie istniał po to, aby naśladować, kopiować, służyć i żyć dla innych i śmierci.

Jest dobry czas na odrodzenie własnych marzeń, wizji, wyobraźni, logiki sukcesu i inteligencji.Możliwe?! Tak. Bo to powrót do siebie! INDYGO to WRODZONA WIELKOŚĆ.

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.