Współdzielenie, czyli ręka w rękę

Energia Dnia: Jest CZAS KOMUNIKACJI…

KOMUNIKACJA dotyczy każdego z nas. Albo jesteśmy przyjaźni, serdeczni, uprzejmi i otwarci. Albo jesteśmy zastraszeni, zamknięci, oddzieleni od siebie i innych, aby być ich wrogiem, rywalem, sługą bądź sprzedajnym wykonawcą wyroków.

To zależy, czy podlegamy władzy, która posługuje się okrutną zasadą „dziel i rządź”, czy jesteśmy wierni sobie, własnemu sercu, Duszy i człowieczeństwu. Czy jesteśmy wierni swoim marzeniom, pragnieniom i poczuciu sensu istnienia. W takich chwilach rośnie nasza samoświadomość, poczucie mocy, autentyzm i wiarygodność a także wielkość osobista, format powiązany z poczuciem godności.

To nam daje otwarty, przyjazny, życzliwy i pełen ZROZUMIENIA język. Nie ma w nim słów „musisz”, „powinieneś”, „nie wolno”, „dostaniesz”, „nie chcę cię”, „jesteś nikim”, „jesteś gorszy”, „jesteś zły”.

Taki język obowiązuje jako kanon wychowawczy w Rodzinach, gdzie nie ma miłości a zastąpiono ją posłuszeństwem wobec obcego pana.

KOMUNIKACJA to odkryta, ludzka twarz, otwarta postawa, zainteresowanie i odmiennością. Komunikacja to ciekawość a także odkrywczość i naturalność ZROZUMIENIA, porozumienia i współdziałania.

Tak się współtworzy wielkie i genialne dzieła.Wiesz? To chodźmy razem i stwórzmy Wolność!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.