Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Energia Dnia: Jest CZAS OBFITOŚCI - DEKODYKA
jest czas obfitości dekodyka

Energia Dnia: Jest CZAS OBFITOŚCI…

OBFITOŚĆ to zarówno bogactwo dojrzałych owoców i warzyw, ale także stan obecności w czasie teraźniejszym! Obecność to dostrojenie do bogactwa życia i ciekawych ludzi w otaczającym świecie!

Osoby, które żyją w transach myśląc o tym co było, albo które są nastawione na „muszę to jeszcze przemyśleć” – są psychicznie nieobecne!

Jeśli masz zgodność wieku kalendarzowego z wiekiem emocjonalnym – to tak! Jesteś! A gdy jesteś to przywróć sobie radość życia zamiast pielęgnować w sobie negatywne emocje. W radości życia mieści się też apetyt na życie! Smakowanie życia w jego bogactwie i obfitości! Bycie koneserem! Człowiekiem z poczuciem osobistej ważności i godności! To jest ponad szarą przeciętnością albo skupieniem na obowiązkach i przetrwaniu.

Nikt z nas nie rodzi się ani kiepskim, ani szarym człowiekiem. To skutki manipulacji przez oceny i wierzenia. Własna szlachetność, kultura, piękno i zamiłowanie do elegancji, wolności, poznawania świata, literatury, muzyki, spełnianie się w tym co bliskie sercu – to duchowe poziomy istnienia!

To jest życie własnym życiem, bogactwo i obfitość doznań i stanu posiadania!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.