Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Energia Dnia: JEST CZAS ODRADZANIA - DEKODYKA
jest czas odrodzenia dekodyka

Energia Dnia: JEST CZAS ODRADZANIA…

ODRADZANIE siebie i swojego życia jest możliwe i zależne od świadomości, czy ma się wewnętrzną wolność i w jakim stopniu.

Wolność dotyczy serca, Duszy, umysłu i ciała.

Wolność ciała to nie oddawanie go czyjejś władzy kierując się tradycją, uległością, sprzedajnością, strachem przed samotnością, przemocą lub strachem przed przemocą.

Wolności ciała nie odzyskuje się walką, lecz inteligencją.

Wolność umysłu to swoboda myślenia po swojemu, własne marzenia, wizje, projekty, plany, stwarzanie rzeczywistości.

Odzyskać wolność umysłu można przez uwolnienie siebie od obowiązujących w domu, szkole i rodzinie zasad wychowawczych, gdyż te wymuszają posłuszeństwo, postawę sługi, upokarzające klękanie a nawet czołobitność. Są też pełne krytyki, brutalności, przyziemności, kultu hierarchii i śmierci.

To wszystko umysł widzi jako sztuczne, bo takie jest, aby twórczy, genialny umysł zniewolić do stereotypów.

Odzyskać wolność serca to kochać i być kochanym w szczęśliwej parze. Wolność serca to radość życia i radość ze zrozumienia i porozumienia!

Odzyskać wolność Duszy, to odzyskać z Nią kontakt, pomimo że rytualnie ją komuś oddano w naszym niemowlęctwie, aby uczynić z nas puste, bezduszne, gliniane naczynia.

Kontakt z Duszą przywraca poczucie sensu życia, wewnętrzną wiedzę o spełnianiu się i wrodzone poczucie szczęścia.

Odradzanie siebie na poziomie Duszy uaktywnia też poczucie godności, szlachetność, spokój wewnętrzny, że wszystko jest jak należy i w zgodzie z sobą. To jest wrodzona prawość. Uruchamiają się wyższe poziomy istnienia, nieśmiertelność, wrodzone talenty, możliwości, wyjątkowość, telepatię, intuicję i możność harmonizowania siebie i innych.

ODRADZANIE jest naturalną cechą życia i żywotności!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.