Energia Dnia: Jest CZAS POWROTU…

CZAS POWROTU do siebie, jest jak powrót do domu z dalekiej podróży.
W podróż zabrali nas inni abyśmy byli tacy jak oni chcą, abyśmy realizowali ich idee, wierzenia, sposób życia i widzenia świata. Oddawali im własny sens, energię i bogactwo.
Uczyniono nas obcymi samym sobie i zakazano bycia sobą, pod groźbą kary za życia lub po śmierci ciała. Karana miała być Dusza.
Uczyniono nas przestraszonymi śmiertelnikami.
Powrotu do siebie można dokonać na spokojnie.
Pozbyć się tych negatywnych poglądów i emocji, którymi nas niszczono dokonując gwałtu na ciele i Duszy.
Spokojnie i konsekwentnie, krok po kroku na własnych nogach we własną przyszłość stworzoną z własnych marzeń, pragnień, zainteresowań i pasji.
W spokoju, ciszy i zaufaniu do siebie.
Słońce coraz wyżej!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedzi na wątek
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
1 Komentujący autorzy
Sławomir Najnowsi autorzy
  Subskrypcja powiadomień  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sławomir
Gość
Sławomir

Pani Danielo Bardzo dziękuję za te ważne myśli za ich przypomnienie i podzielenie się nimi. Powiem w skrócie z własnego doświadczenia że nie jest łatwo odzyskać spokój i harmonię ducha a tym samym zdrowie i życzymy również duchowe przejawiające się także w ciele. Bo sprzeciwiają się temu ci którzy oprócz mnie oprócz nas sam zniewoleni Choć wydaje mi się że są panami nad niewolnikami bo uzurpują sobie jakąś władzę zniewalania innych No a taką władzę ma ten kto sam Jest lub był niewolnikiem więc oni się sprzeciwiają dlatego i im potrzebne są te myśli ich uświadomienie i życie zgodne z… Czytaj więcej »

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.