Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Energia Dnia: Jest CZAS PRZYJAZNEGO KRĘGU - DEKODYKA
jest czas przyjaznego kręgu dekodyka

Energia Dnia: Jest CZAS PRZYJAZNEGO KRĘGU…

PRZYJAZNY KRĄG to osoby z którymi się dobrze rozumiecie, możecie na sobie polegać i razem „konie kraść”. Pozwala zadomowić się w każdych nowych warunkach i sytuacjach. Spełnia rolę wymiany informacji, ale także inspiracji i konsultowania nowych zdarzeń, nowych pomysłów i nowych rozwiązań życiowych.

Najważniejszą rolę odgrywa tu zrozumienie wzajemne, życzliwość i naturalność bycia otwartym. Przyjazny krąg często jest poza miejscem zatrudnienia i poza domem.

Czasem są to osoby sprawdzone w czasach szkolnych, harcerskich, turystycznych lub innych wywodzących się ze wspólnych zainteresowań. Najważniejszą rolę odgrywa jednak zaufanie i możność wzajemnego polegania na sobie!

Jeśli jeszcze nie masz swojego PRZYJAZNEGO KRĘGU – rozejrzyj się z kim by było Ci „po drodze” aby czuć się sobą wśród swoich i żeby to niosło do przodu!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.