Energia Dnia: Jest CZAS RODZINY…

RODZINĘ tworzy człowiek dorosły, który kocha, jest kochany i chce współtworzyć życie i urzeczywistnianie marzeń z drugą osobą.
Jeżeli Rodzina oznacza dla kogoś tą z której pochodzi, oznacza to, że nie jest dorosłym emocjonalnie, intelektualnie i duchowo.
Nie podejmuje samodzielnych decyzji, nie jest zorientowany na tworzenie perspektywy dla własnego życia i życia swoich dzieci. Bez względu na to, czy już je ma, czy też nie.
Został zawłaszczony, czyli ubezwłasnowolniony przez swoją matkę, ojca, babkę lub dziadka i podlega jego władzy, bez względu na to, czy ten ktoś żyje, czy też nie..
Żyje dla kogoś i dla przeszłości, która przecież nie istnieje poza pamięcią.
Współtworzenie życia w miłości to jest to, co daje poczucie szczęścia, spełnienia a często także sensu.
Kochajmy siebie abyśmy byli dorośli, kochani i spełnieni

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedzi na wątek
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejszy wątek
1 Komentujący autorzy
Sławomir Najnowsi autorzy
  Subskrypcja powiadomień  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sławomir
Gość
Sławomir

Pani Danielo jeżeli ktoś kogoś zniewolona to zazwyczaj dzieje się do w rzeczywistości czyli współcześnie i to tym bardziej jeśli osoby spowinowacone które pani wymieniła od dawna nie żyją Natomiast żyją ci którzy zniewalają współcześnie i nie są Oni a w każdym razie Większość z nich bynajmniej rodziną proszę Pani…

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.