Energia Dnia: Jest CZAS RYTMU SERCA…

Czas RYTMU SERCA jest okresem zatrzymania w zabieganiu, staraniach, setkach spraw oraz workach ciężarów i kłopotów. Gdy ktoś nie ma czasu to oznacza, że nie ma czasu na własne życie.

Konieczność zatrzymania spowodowała, że jest czas na spokojną refleksję, jest czas na udoskonalenia, jest czas na rozmowy o życiu i ustalenia co dalej…jest czas na życie!

Teraz można poczuć rytm własnego serca w piersiach, rytm własnego oddechu w płucach i spokój dłoni i rąk. Mądrzy zadają sobie pytanie: jak chcę żyć dalej? Można sięgać w przeszłość i oglądać albumy. Można też tworzyć nowe idee i rozwiązania. Po tym doświadczeniu nic już nie będzie takie, jak było.

Dlatego tak ważne są wzajemne inspiracje i twórcze spotkania. Dorosłość, współodpowiedzialność i współtworzenie.W każdym z domów: w ciele jako domu Duszy, mieszkania jako domu serca, kraju jako domu bogatego kulturą i Ziemi jako domu hojnej, serdeczne, opiekuńczej Matki dla Życia.

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.