Energia Dnia: Jest CZAS TRANSFORMACJI…

Najprościej można opisać TRANSFORMACJĘ jako zamianę szarego na złote!
Złote jak Słońce, które obecne w ciele tworzy energię życiową z radości, doświadczania przyjemności we wzajemnej komunikacji przez zainteresowanie, zrozumienie, porozumienie, śmiech i śpiew.

Efektem tego jest zdrowie, żywotność, temperament i poczucie siły.

Szare i czarne to obce, sztuczne implanty tzw. władzy wywoływane jak ciężka choroba przez wymóg posłuszeństwa, kontrolę, agresję, dyktat, dyscyplinę, dominację a obecne w tzw. systemie wychowania i nauczania.

Zasady dobra i zła są pożyteczne dla robotów, u człowieka powodują konflikt wewnętrzny, niepewność, bezradność i ograniczenie wrodzonego geniuszu., przez lęk przed porażką, oceną, poczucie winy i wstydu

Rodzimy się po to, aby rozwijać świadomość na nowym, wyższym niż poprzednio, poziomie przez skupienie na własnych zainteresowaniach, pasjach, talentach i spełnianiu się w nich.

Gdy mamy słońce wewnątrz siebie promieniejemy ciepłem, swobodą i radością. To jest potężne oddziaływanie na słabszych: spontaniczne i naturalne, bo wolne od litości i współczucia odbierającego godność i wrodzoną wielkość.

Miłość jest wrodzoną naturą człowieka, zwierząt, ptaków i wszystkich istnień i ta nas łączy w naszym własnym, wspólnym, ziemskim Raju…

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.