Energia Dnia: Jest CZAS U SIEBIE
Aby czuć się Osobą zadowoloną z życia – ważne jest, aby być u siebie.
Gdy jesteś u siebie – czujesz się bezpiecznie i masz poczucie, że posiadasz swoje miejsce na Ziemi.
Masz orientację, gdzie co jest, kogo lub co spotkasz, o jakiej porze i w jakiej atmosferze się obracasz.
Gdy jesteś u siebie masz przyjaznych ludzi wokół – bliskich w domu, interesujących i inspirujących w swoim otoczeniu.
Jest ciekawie i twórczo, życie się rozwija w przyjaznym rytmie i na godnym poziomie.
Gdy jesteś u siebie – pracujesz, tworzysz, działasz aktywnie, bo masz chęci, perspektywy i energię.
Ważne z kim i gdzie. Gdy przynosi Ci to satysfakcję, zrozumienie, współdziałanie – to jest to!
To był świetny wybór.
Czujesz się na swoim miejscu. Jesteś u siebie.
Spokojnie dysponujesz swoim czasem i swoją energią życiową.
Otwarcie na świat, ludzi, nowe rozwiązania i odkrycia – są dla Ciebie naturalne.
Wypoczywasz w dogodnym czasie w takim stylu w jakim lubisz.
Masz poczucie, że życie jest wspaniałe.
Jesteś wspaniałym Człowiekiem.