jest czas wglądu dekodyka

Energia Dnia: Jest CZAS WGLĄDU…

CZAS WGLĄDU jest świetny do zatrzymania w biegu, zaniechania obowiązków i ogarniania wszystkiego co jest dookoła – na rzecz samego siebie!

Zainteresowanie sobą i skierowanie na siebie uwagi ma na celu odkrycie tego, co lubisz najbardziej! 

Na pewno jest coś, co jest dla ciebie takie smaczne, że możesz wylizać talerz! Jest również coś, co powodowało albo powoduje, że nie liczy się czas, nie wiesz która godzina, a jak skończysz – to możesz zacząć od nowa! To jest twoja siła i mocna strona! To jest kierunek twojego rozwoju. Bez względu na to czy zostałeś temu i sobie wierny, czy zaniechałeś.

Ta mocna strona istnieje w Tobie i ma cechy siły nośnej. Być może trzeba jej poświęcić uwagę, żeby rozwijać i osiągać to, co chcesz! 

Wiesz, że trening czyni mistrza! Ale nie daj się zwieść, trening to nie jest wielokrotne powtarzanie tych samych ćwiczeń! Powtarzanie, powtarzanie i powtarzanie jest tworzeniem schematów i rutyny, która z mistrzostwem nie ma nic wspólnego! Trening – to odkrywanie: co jeszcze jest możliwe i co jeszcze i co jeszcze? Tak stworzysz własne mistrzostwo!

Świetny czas na to!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.