Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Energia Dnia: Jest CZAS WOLNOŚCI - DEKODYKA
jest czas wolności dekodyka

Energia Dnia: Jest CZAS WOLNOŚCI…

WOLNOŚĆ serca, Duszy, umysłu i ciała jest naturalnym, przyrodzonym stanem istoty ludzkiej.

Są po to, aby każdy człowiek mógł stwarzać swoją rzeczywistość w zgodzie z własnym sensem istnienia i rozwijać swój stan świadomości tym wcieleniu Duszy.

Zniewolenie jest prowadzone z premedytacją na każdym ludzkim dziecku.

Wrodzony geniusz umysłu przez głębokie i odwieczne przekonanie, że dziecko jest głupie i takie właśnie traktowanie i powtarzanie, że nie rozumie.

Pozbawianie woli, inteligencji i odkrywczości przez wymaganie posłuszeństwa i grzeczności. 

Pozbawianie wrodzonej mocy płci przez pogląd polskich i chyba nie tylko – matek, że rodzą dziecko mężowi.

Urodzenie dziewczynki wywołuje agresywną nieakceptację ze strony ojca, matki też, bo dziewczynka jest traktowana jako gorsza a matka jako winna, że nie „dała” mężowi syna.

W córce powstaje bardzo głęboki uraz i albo staje się bezpłodna albo, jeśli urodzi córkę, to ta druga ma głębokie zaburzenia kobiecej płci.

Po drodze w wielu, wielu rodzinach ma miejsce molestowanie lub gwałt, bo kobieta ma być uległa i podległa woli mężczyzny w spełnianiu tzw. obowiązku małżeńskiego, czyli gwałtu na wolności ciała i Duszy.

Zniewolenie Duszy następuje rytualnie w niemowlęctwie przez montaż wierzenia, że Ona nie tylko nie stworzyła ciała, ale nie należy do człowieka tylko do kogoś innego.

To tylko niektóre przykłady zniewolenia, czyli odbierania wrodzonej wolności.

Znasz je Ty, znam je ja.

Z tego powstają choroby, wypadki, kalectwa, depresje i pozbawianie życia siebie samego i innych.

Te proceder podlega bardzo głębokiej i rozległej kontroli a słowa wolności lub domagania się jej są traktowane jako zamach na świętości, tradycję lub wręcz jako świętokradztwo.

Już wiesz skąd w nas taki brak radości życia, zdrowia, swobody bycia, sukcesów a nade wszystko SZCZĘŚLIWEJ MIŁOŚCI?

Być może strach przez wolnością ludzi szczęśliwych i spełnionych a także zazdrość, że tak można żyć leży u podstawy tego systemu władzy.Świetnie, że można się od tego uwolnić!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.