Energia Dnia: Jest CZAS WRODZONEJ WYOBRAŹNI…

WRODZONA WYOBRAŹNIA czyni z człowieka geniusza, jest bowiem tak stworzona, że ma otwarty dostęp do wszystkiego co jest interesujące dla każdego z nas oddzielnie. W niej powstają zainteresowania, z nich się tworzy pasje, jeśli jest się wiernym sobie i utrzyma się uwagę na zainteresowaniach. Tak powstają twórcze idee, innowacje i odkrycia, które rozwijają świat.

Operuje obrazami marzeń, wizji, perspektywicznego widzenia w przyszłość.

Jest dla choroby władzy, która się cechuje zazdrością, zawiścią i kontrolą wszystkiego ze strachu, że władzę straci, przedmiotem szczególnie szerokiej i głębokiej manipulacji, aby każdego z nas ograniczyć lub pozbawić wrodzonego geniuszu. Nasącza się trucizną mąk, śmierci, obrazami bitew, kar, miejsc kaźni takich jak obozy oraz liturgią śmierci i cmentarzy wraz z hasłem: pamiętaj to! 

Zamiast wrodzonej, genialnej wyobraźni używamy czarnowidztwa, szarości, czekania na opiekę, litość, pomoc i przewodnictwo.

Świetna wiadomość jest taka: genialna wyobraźnia jest wrodzona, własna i można ją oczyścić dla siebie i osobistego stwarzania innowacyjnych rozwiązańCo za radość i satysfakcja!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.