jest czas wysokiego nieba dekodyka

Energia Dnia: Jest CZAS WYSOKIEGO NIEBA…

CZAS WYSOKIEGO NIEBA jest wspaniałym czasem do podniesienia głowy w górę, aby odzyskać świadomość samego siebie!

Nie ma wolności bez świadomości!

Po ludzku jest patrzeć w niebo, widzieć błękit nieba, tęczę czy spadające gwiazdy…

Po ludzku jest iść do przodu z godnie podniesioną głową i widzieć – krocząc – niebo i ziemię równocześnie i rozwijać swoje horyzonty! Według obcego, nieludzkiego porządku trzeba mieć opuszczoną głowę, patrzeć pod nogi, klęczeć i bić siebie samego w serce powtarzając zaklęcie o byciu niegodnym.

Po ludzku pragnie się kochać i być kochanym; mieć wybrańca serca przy sobie w całej wspólnej podróży przez życie! Doświadczać szczęścia i spełnienia, gdy dzieci zaszczycą dom swoją obecnością! Według obcego, nieludzkiego porządku kobieta jest uznana z automatu za gorszą a mężczyzna za jej pana.

Wyklucza to wzajemną miłość a wprowadza obowiązek małżeński i władzę rodzicielską opartą na posłuszeństwie i przemocy, bez szacunku, zrozumienia i sensu!

Nie ma wolności bez świadomości!

Nie wie co to wolność sługa dowolnego pana, nie wie co to wolność ofiara lub cierpiętnik, nie wie co to wolność ktoś, kto siebie zdradził dla władzy lub sprzedał dla stanowiska.

Nie ma też kontaktu z wolnością nikt, kto walczy lub się poświęca! Wolny, świadomy człowiek ma swobodę życia, swobodę myślenia, swobodę działania, swobodę wyboru własnej drogi, własnej przyszłości, przyjaciół, miłości i tworzenia rzeczywistości przyjaznej życiu…

Jak widzisz w czasie globalnego przestoju Natura ujawniła dobitnie swoją moc odradzania życia!

My też ją mamy i to jest właściwy czas, aby jej użyć dla siebie! 

Odzyskać własną człowieczą moc wraz z Nią i wspólnie odradzać Życie!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.