jest czas zgody wewnętrznej dekodyka

Energia Dnia: Jest CZAS ZGODY WEWNĘTRZNEJ…

ZGODA WEWNĘTRZNA to zgoda z samym sobą! To akceptacja siebie, przyjazny stosunek, kochanie siebie! To rozwijanie siebie w szczęśliwych związkach, spełnianie się w zainteresowaniach i pasjach właściwych tylko dla siebie! To wiara w siebie, pewność siebie i zaufanie do siebie! To swoboda używania własnej genialnej wyobraźni i logicznego myślenia i działania! To pełen spokój i wierność sobie w wytyczaniu własnych perspektyw. To także godne życia na wysokim poziomie!

Naturalne?! Owszem!

Tyle tylko, że traktujemy siebie tak samo jak oni nas traktowali w dzieciństwie. Im gorzej, tym większymi jesteśmy oprawcami wobec siebie i stąd choroby, nieszczęścia, kalectwa. Praktycznie każdy z nas zamiast zgody wewnętrznej ma konflikt lub konflikty wewnętrzne. Każdemu z nas zaserwowano oceny: jesteś dobry, jesteś zły. Jesteś lepszy, jesteś gorszy. W domu, przedszkolu, szkole, pracy, związkach. Więc my posługujemy się też agresją, obwinianiem, zawstydzaniem i upokarzaniem. To działa w skali małżeństwa, Rodziny, Narodu, Narodów i Ziemi.

Ziemia jest chora, bo my Ziemianie jesteśmy chorzy. Na obcą chorobę, która nas toczy. Każdy z nas potrzebuje zgody do życia własnym szczęśliwym życiem. 

Można to odzyskać, gdy się jest świadomym, że to zasady obcego, wrogiego systemu. Spokojnie, w skupieniu odzyskiwać wolność bycia sobą, głębokiego oddechu i szczęśliwego losu! To jest nasze.

Człowieczeństwo!!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.