jest czas spokoju dekodyka

Energia Tygodnia: Jest CZAS SPOKOJU…

CZAS SPOKOJU owocuje obfitymi plonami! W spokoju możemy gospodarować własnymi możliwościami. Możesz realizować, czyli wcielać w życie swoje marzenia, słyszeć siebie i podejmować mądre i korzystne decyzje i być sobą.

Bycie sobą to jest siła autentyzmu i moc wiarygodności!

Można odesłać w niebyt okolicznych pozorantów, nieodpowiedzialnych mistyfikatorów i manipulantów! Można mieć wiarę w siebie i poczucie godności a to owocuje autentycznymi osiągnięciami życiowymi!

SPOKÓJ działa jak słoneczny poranek po zachmurzonym nocą niebie, jak jasny dzień po mrokach niepokojów, zmartwień, bezzasadnego pośpiechu i przywiązywania wagi do pozorów i obcych, negatywnych ocen.

Spokój serca owocuje przyjaznym nastawieniem, zadowoleniem z siebie i własnego świata, spokój umysłu – inteligentnymi rozwiązaniami i nowymi kreacjami, zaś spokój ducha – dystansem wobec przyziemnych, niby tradycyjnych a wstecznych zasad, które dzielą ludzi!

Mamy czas owocowania i zbiorów! Spokoju i obfitości nam wszystkim!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.