jest czas uczyć dekodyka

Energia Tygodnia: Jest CZAS UCZUĆ…

Być może uświadamiasz sobie, że pomimo definicji, UCZUCIA ludzkie są zupełnie czym innym niż emocje.

UCZUCIA to zainteresowanie, radość, miłość, przyjaźń, zaufanie, czułość, wierność. Wynikają z nich zachowania: chęć bycia blisko, przytulania, pocałunków, głaskania, utrzymywania kontaktu pomimo odległości, przyjemnych wspomnień. Powiększają energię, zdrowie, chęć, jakość i długość życia!

Emocje to strach, wstyd, poczucie winy, lęk prze oceną i nie akceptacja, zdrada, upokorzenie, zagrożenie, dezorientacja, smutek, samotność, obojętność, odizolowanie. W relacjach powodują zamknięcie się na kontakt, niepewność, ucieczkę, poczucie bycia w potrzasku lub sytuacji bez wyjścia, agresję lub uległe podporządkowanie w roli ofiary. Wywołują straty, choroby i skracają życie.

CZAS UCZUĆ jest po to, aby właśnie uczucia w nas rozkwitały! Czynią nas bowiem ludźmi, którzy są otwarci, wierzą w siebie, są pewni, zadowoleni i twórczy!

Negatywnych emocji raczej nie da się oswoić ani nimi zarządzać, czy też przekonywać, że miną, bo czas leczy rany, lub można to sobie wyperswadować. Tak się nie dzieje. Natomiast można je wyjąć z siebie, czyli z podświadomości na zewnątrz! Nie mając do dyspozycji naszej energii życiowej, przestają nas dotyczyć!

Jest świetny czas, aby siebie uwolnić od pasożytniczych negatywów i rozwijać się w cieple autentycznych uczuć, zachowań, słów i osób!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.