Energia Tygodnia: Jest CZAS WYOBRAŹNI…

Energia Tygodnia: Jest CZAS WYOBRAŹNI…

WYOBRAŹNIA czyni człowieka Geniuszem i Kreatorem. Mówi się, że nie zna granic i tak jest! Ponadto jest kierunkowskazem na własnej drodze życia. Częścią wyobraźni są bowiem marzenia, wizje, wizualizacje. One to wytyczają własny kierunek rozwoju. Marzę, aby…jest święte i warto się nad tym skupić.

System unieważnia marzenia, aby pozostać przyziemnym i wykonywać a nie tworzyć. Mówią nam, że marzenia się nie spełniają, że jest się głupim marzycielem, „patrz z czego żyjesz”, „nie wychylaj się” i tym podobne. Ponadto pokazują gotowe wzorce do naśladowania, celebrytów, seriale filmowe, mechaniczne wzorce w grach i niezliczoną ilość szumów informacyjnych: kto z kim, kiedy, gdzie, za ile, czyim kosztem, czyli nieważnych plotek, aby tak mówić, robić i żyć. W sposób nieważny.

No to wracajmy do wrodzonego potencjału: moja wyobraźnia, moje marzenia, moje pragnienia! One prowadzą Z nich tworzymy osiągnięcia i zadowolenie!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.