Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Energia Tygodnia: Jest CZAS WZNIOSŁOŚCI - DEKODYKA
jest czas wzniosłości dekodyka

Energia Tygodnia: Jest CZAS WZNIOSŁOŚCI…

WZNIOSŁOŚĆ jest przeciwieństwem przyziemności i prostactwa. Jest stanem ducha osób o wysokim poziomie rozwoju, w których życiu jest obecne piękno, subtelność, wrażliwość i wysokie loty.

Ten, kto doświadcza wzniosłości ma też zazwyczaj świadomość własnego sensu istnienia.

Ten, kto doświadcza wzniosłości ma też zazwyczaj kontakt z własnymi marzeniami i pragnieniami serca i realizuje je w zgodzie z sobą.

W zgodzie z sobą, bowiem jest to stan wewnętrzny, indywidualny i osobisty. Nie znają go osoby nastawione na realizację tego, co pochodzi z zewnątrz i pochłania uwagę, energię i wrodzony potencjał. Kontakt z wewnętrznym światem jest jak kontakt z niewyczerpalnymi skarbami! Własne pomysły i odkrycia powstają wewnątrz, są więc osobiste! Pasje rodzą się wewnątrz!

Miłość, szczęście – te poczucia i stany również pochodzą z wnętrza! Osiągnięcia życiowe, wielkość osobista, mistrzostwo, wyjątkowość, godność, szacunek wśród wielu – nie są możliwe do nabycia za pieniądze lub służalczość.

Są wartościami siły ducha!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.