Jest CZAS BEZINTERESOWNOŚCI…

Jest CZAS BEZINTERESOWNOŚCI…

BEZINTERESOWNOŚĆ towarzyszy temu, co ważne , wartościowe i głębokie: przyjaźni, miłości, szczęściu, poczuciu swobody, ciekawości i zachwytowi odkryć , poczuciu piękna, harmonii i błogostanu, głębokiego oddechu, radości, poczucia godności, szacunku czy też poczucia uskrzydlenia!

Są to wartości i stany człowieczeństwa.

System władzy zmusza nas od dziecka do wyznawania zasady „coś za coś” np. jak będziesz grzeczny to dostaniesz cukierka, jak będziesz dobry to pójdziesz do nieba, jak ja cię urodziłam, to musisz mi się odwdzięczyć, jak ja cię wychowałem, to musisz robić to, co ja chcę i tym podobne. Czyli tak, jak by życie ludzkie, dusza, sens istnienia były na sprzedaż jak przedmioty handlu.

Skutki widzisz dookoła; ludzie są na sprzedaż i się sprzedają.

Jeśli nie chcesz tak żyć, zostań swoim najbliższym i zaufanym przyjacielem. Usłysz siebie, daj sobie samemu swój czas i zainteresowanie, poznaj prawdziwe potrzeby i zostań sobą, czyli tym kim jesteś w istocie: indywidualnością jedyną na Planecie, czyli kimś wyjątkowym!

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.