moc jest wewnątrz certyfikowany wpis dekodyki

Moc jest wewnątrz – Certyfikowany Kurs DEKODYKI

Moc jest wewnątrz – Certyfikowany Kurs DEKODYKI

etap 1 – INICJATOR, grupa 2

Pierwszy etap kursu Dekodyki – Inicjator, stworzony jest dla osób, które poszukują własnej drogi i sposobów na rozwiązanie swoich problemów życiowych. W odpowiedzi na liczne zapytania uruchamiamy drugą grupę Inicjatorów.

Kurs obejmuje techniki mentalne dla uzyskania:

  • umiejętności klarownego rozróżnienia pomiędzy uczuciami i negatywnymi emocjami, i usunięcie tych, które zużywają najwięcej energii np. strachu, niepewności, winy, złości, samotności, obojętności;
  • wiedzy o tym, że życie stwarza się z własnego wnętrza i usunięcia wewnętrznych przyczyn dotychczasowych strat oraz uzyskania własnego programu osobistych profitów;
  • umiejętności codziennej interpretacji snów jako praktyki szybkiego, samodzielnego rozwoju;
  • umiejętności programowania u siebie pożądanych stanów i zjawisk dla realizacji pragnień, projektów i planów oraz poprawy relacji.

Etap INICJATOR potrwa 3 tygodnie, od 15 maja do 5 czerwca – codziennie o godz. 17.00, na SKYPE. Będą wykłady teoretyczne, demonstracje technik oraz programy ćwiczeń, nagrania z nich dostępne do wglądu dla uczestników Kursu w dogodnym czasie.

Ten etap Kursu nie obliguje do jego kontynuacji, ale jest do niej niezbędny. Ukończenie etapu Inicjator nie daje jeszcze uprawnień do pracy z innymi osobami.

Rozpoczęcie Kursu w sobotę 15 maja 2021 o 17:00

Zgłoszenia: sekretariat@dekodyka.pl

Honorarium: cena promocyjna 980 zł od osoby -> Zapłać na stronie Dekodyka lub na konto w banku z dopiskiem Inicjator2. Faktury.

Zapraszam!

Nie dotyczy osób ze zmienionym stanem świadomości przez alkohol, używki lub leki psychotropowe.