Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
PRZYWRACANIE WRODZONYCH WARTOŚCI - Kursy i Sesje - DEKODYKA
PRZYWRACANIE WRODZONYCH WARTOŚCI Dekodyka

PRZYWRACANIE WRODZONYCH WARTOŚCI – warsztaty w lipcu

PRZYWRACANIE WRODZONYCH WARTOŚCI. 

Program internetowych spotkań warsztatowych w lipcu:

  • Poczucie OSOBISTEJ WAŻNOŚCI 8 i 9 lipiec
  • WIARA W SIEBIE 13 lipiec
  • POCZUCIE WARTOŚCI 21 i 22 lipiec
  • RADOŚĆ ŻYCIA 28 i 29 lipiec

Spotkania rozpoczynają się o godzinie 17:00.

W każdym spotkaniu uczestniczą tylko cztery osoby.

Zadowolenie większości uczestników z wysokiej skuteczności programu wiosna i lato skłaniają mnie do kontynuacji spotkań.

Mam w lipcu mniej czasu do dyspozycji, więc dzisiaj mogę tyle zaproponować.

  1. Poczucie OSOBISTEJ WAŻNOŚCI jest wartościowe dla osób, które zostały w dzieciństwie zepchnięte na bok i czuły się unieważnione lub mniej ważne. Ważniejszy był kto inny lub co innego np. pieniądze, niedostatek, choroba lub strach. W wieku dorosłym pomimo posiadania zawodu, wykształcenia lub talentów i umiejętności – ktoś ma z tego profity i korzyści a nie my! Taki jest sens zmiany. Równa ważność z innymi i własne dobra.
  2. WIARA W SIEBIE. Znasz powiedzenie „wiara góry przenosi”. Jest w niej ogromna moc sprawcza! Odbierają nam ją krytyką, obwinianiem, zawstydzaniem, skrępowaniem, agresją i stawianiem innych za wzór. Skutkiem tych praktyk jest przygnębienie, smutek, zamknięcie (tzw. emigracja wewnętrzna), auto immunologia, depresyjne nastroje lub ucieczka w uzależnienia. Można odzyskać własny potencjał!
  3. POCZUCIE WARTOŚCI. Jest najczęściej narzucone przez przymusowe role związane z płcią, miejscem urodzenia, wykształceniem, środowiskiem lub patologią w domu. Utrwala się jako rola nieudacznika, pomocnika, sługi, służącej, gorszego. Czynią nas osobami pozbawionymi pewności siebie. Wynikają z pozbawienia szacunku, godności i uznania. Znakomita okazja a by odzyskać własną wyjątkowość!
  4. RADOŚĆ ŻYCIA. Jest potężnym mechanizmem wewnętrznym tworzącym i odnawiającym energię życiową! Powoduj to długie życie w zdrowiu, zadowoleniu i pogodzie ducha! Radość życia jest blokowana przez cierpiętnictwo, poświęcanie życia dla idei i wszelkie formy fanatyzmu i wymuszonego posłuszeństwa, które zmieniają osoby ludzkie w czarną lub czarną masę. Pozbawiając rodzonego ciepła wewnętrznego, ciepłych uczuć, przyjaźni, miłości, swobody mówienia, bycia sobą i wolności podejmowania decyzji we własnym imieniu. Cenne, prawda?

Zgłoszenia własnego udziału, dodatkowe pytania, kontakt sekretariat@dekodyka.pl

NEWSLETTER DEKODYKI
NEWSLETTER DEKODYKI
DZIĘKUJEMY!

Twój adres e-mail został zapisany.
Wiedza to wspaniała rzecz. Jest RZECZYWISTOŚCIĄ, faktem, który honoruję. Każdy z nas kreuje własną rzeczywistość. Niewielu według własnego sensu życia.
2019 (C) Dekodyka.