Wyższe JA, czyli Umysł Nad Świadomy

WYŻSZE JA, czyli Umysł Nad Świadomy

Na tym wysokim, duchowym poziomie istnienia kształtuje się TOŻSAMOŚĆ, czyli „Jam jest ja” odrębny i jedyny, lecz w Rodzinie Ludzkiej.

Wyższy poziom umysłu ludzkiego ma w swojej dyspozycji:

Telepatię, czyli rozumienie i porozumienie bez słów z ludźmi i zwierzętami.

Indygo zwane ‘trzecie oko”, czyli szyszynka czyni dostęp do wizji, marzeń, idei i pomysłów, ważnych dla rozwoju człowieka, cywilizacji ziemskiej i Natury. Ma to związek ze spełnianiem się, czyli pogłębianiem zainteresowań, pasji, odkryć, talentów, zdolności, geniuszu a także projektów, planów i zadań życiowych wybranych przez samego siebie.

Intuicję, czyli zdolność rozpoznawania istoty zdarzenia „znikąd” z powietrza i daje kontakt z takimi zdarzeniami, jak bycie we właściwym czasie we właściwym miejscu tzw. szczęśliwy zbieg okoliczności, spotkania z ważnymi dla szczęśliwego życia osobami tzw. szczęśliwy los, szczęśliwy przypadek.

Iluminacje, olśnienia, oświecenie, jasnowidzenie to są typowe manifestacje Wyższego Ja.

Ważną domeną Wyższego Ja jest wola, stąd pochodzi „ja chcę ja mam” i wraz z telepatią tworzy dostęp do Wszechświata.

NAD ŚWIADOMOŚĆ zwana w starych kulturach Duchem Rodzicielskim, Wielkim Duchem, Świętym Duchem jest częścią duchową człowieka która łączy go ze Źródłem Stworzenia. Posiada wiedzę o tym co było, jest i będzie oraz kreuje dla każdego człowieka przestrzeń szczęśliwego losu.

Człowiek jest centrum tej przestrzeni. Pod stopami ma przestrzeń reprezentującą wrodzone możliwości, nad głową błękit nieba i zegar Słońca na 120 lat życia z osią w pępku. Może stąd pochodzi zwrot „pępek świata”.

Znamy opis przestrzeni duchowej, w której Dusza przebywa pomiędzy wcieleniami znamy z doświadczeń i opisów osób, które przeżyły własną śmierć i doświadczyły błogostanu.

Duchową przestrzeń życia można odzyskać szczęśliwy los można używając wiedzy DEKODYKI w pracy nad przywróceniem szczęśliwego losu.

Jest to również odzyskanie błogostanu naturalności bycia szczęśliwym, naturalności bycia długowiecznym w zdrowiu.

Kontakt z WYŻSZYM JA jest odpowiedzialny za dostęp do wiedzy wewnętrznej oraz poziomu świadomości samego siebie i swojej tożsamości na poziomie Jam jest Ja.

W DEKODYCE każdy proces zmiany tzw. akting prowadzi się z poziomu Nad świadomego

Możesz to odzyskać i zostać Znawcą!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o