Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dekodyka/domains/dekodyka.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
JA JESTEM JA – Umysł Świadomy - Dekodyka

JA JESTEM JA – Umysł Świadomy

JA JESTEM JA – Umysł Świadomy

Ja jestem Ja – jest świadomością samego siebie czyli jest odpowiedzialny za INDYWIDUALNOŚĆ, OSOBOWOŚĆ i CHARAKTER

Zwana często UMYSŁEM ŚWIADOMYM.

Jest to umysł, który podejmuje decyzje we własnym imieniu posiada więc ogromną moc sprawczą.

Charakterystycznymi cechami tego umysłu jest wiara w siebie, pewność siebie i zaufanie do siebie. Podstawowym atrybutem WOLNOŚĆ.

Decyzje podejmowane we własnym imieniu służą do rozwoju osobistego w zgodzie z własnymi marzeniami, zainteresowaniami, pasjami, zdolnościami, talentami i sensem istnienia.

Ich rozwój w procesie życia powiększa świadomość siebie, własnych wrodzonych możliwości a tym samym horyzonty, jasność umysłu, preferencje, odkrycia nowych rozwiązań, współdziałanie z zainteresowanymi podobnymi rozwiązaniami w środowisku i w świecie.

Decyzje świadomego umysłu rozwijają samodzielność, poczucie wolności i samostanowienia. Powiększają zadowolenie z siebie a ta rozwija kreatywność i uznanie dla samego siebie i kierunku rozwoju życiowego.

Dają one poczucie spełniania się, radości życia i poczucie szczęścia.

ŚWIADOMOŚĆ JA JESTEM JA uczestniczy w procesie odkrycia osobistej wyjątkowości i unikalności co stanowi o formacie i wielkości człowieka.

Z poziomu umysłu świadomego można weryfikować i unieważniać ograniczenia i blokady, które przechowywane w podświadomym umyśle powodują straty energii życiowej manifestowanej w chorobach, negatywnych sposobach myśleniu, negatywnych emocjach i mechanizmach, które kierują energię życiową w przeszłość.

UMYSŁ ŚWIADOMY TO ŚWIADOME DECYZJE

Życie jest procesem rozwoju świadomości o stwarzania rzeczywistości!